Eritellimusmööbel

Kaunis ja vastupidav eritellimusmööbel igasse tuppa!

On aeg avastada eritellimusmööbli võlud, sest Sisustusproff aitab kõikidest Sinu ideed reaalsuseks muuta. Meil on aastatepikkune kogemus mööbli valmistamisel ja paigaldamisel ning oleme endale partneriteks valinud parima hinna ja kvaliteedi suhtega ettevõtted. Nii saame pakkuda Sulle professionaalset täislahendust – alates nõustamisest mõõdistamise, mööbli valmistamise ja lõpuks ka paigaldamisega.

Eritellimusmööblit valmistame vastavalt iga kliendi soovidele ja vajadustele. Kuid levinumad lahendused on:

  1. Mahukad ja pinnaga ühte sulanduvad garderoobid või suured garderoobikapid.
  2. Stiilne ja kaunis vannitoamööbel, kuhu saab edukalt kõik vajaliku ära mahutada ning mis sobib niiskete ruumide jaoks ka materjalivaliku poolest.
  3. Kõik vajalik elutuppa – kummutid, saared, seinakapid, sektsioonid – saame aidata teostada ka kõige lennukamaid ideid.
  4. Elutoa- ja köögimööbli valmistamine on meie klientide nõutuim teenus. Ei ole keeruline mõista, miks – köök ja elutuba on kodu südameks, kus on eriti tähtis, et iga element täidaks vajalikku funktsiooni, oleks vastupidav ja loomulikult peab lõpptulemus olema stiilne ning kaunis.
  5. Mööbel magamistuppa – kummutid, kapid, voodite jaoks erilahendusena loodud voodikastid ja palju muudki, mis teevad magamistoast mõnusa koha, kus puhata.

Miks tellida eritellimusmööbel Sisustusprofilt?

Meie aastatepikkune kogemus võimaldab läheneda igale kliendile personaalselt. Kuulame, mõistame Sinu soove ja nõustame eesmärgiga saavutada tellimusmööbliga just Sinu visioon. Me ei tooda lihtsalt mööblit, vaid võimaldame igal kodul rääkida oma omaniku unikaalset lugu!

Professionaalse eritellimusmööbli tellimisel saame Sind aidata järgnevate teenustega:

  • Nõustamine, vajadusel objektil kohal käimine ja koostöös Sinuga pinna jaoks parima lahenduse pakkumine
  • Mõõtmisteenus on eritellimusmööbli korral hädavajalik, et tellitud mööbel ka ideaalselt paigaldatud saaks.
  • Paigaldusteenus teeb Sinu elu eriti muretuks, sest tänaseks teame kõik, millist peavalu ühe kummuti või kapi kokkupanek endast kujutab. Rääkimata siis veel suurematest lahendustest nagu garderoobid või köögimööbel.
  • Täpselt mööbliga sobiv tehnika meie partneritelt vähendab Sinu ajakulu ning võimalust mõõtmetega eksida.

Eritellimusmööbel on suurepärane viis muuta oma kodu või äripind eriliseks, unikaalseks ja funktsionaalseks. Tule konsultatsioonile juba täna, helistades meile või saates päringu alloleva vormi kaudu.

KIRJUTA MEILE